Smluvní podmínky

OBJEDNÁVKY

Potvrzením objednávky kupující souhlasí ,že se seznámil s obchodními podmínkami. Uzavřením kupní smlouvy kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, včetně reklamačního řádu, a že s nimi souhlasí. Na tyto obchodní podmínky a reklamační řád je kupující dostatečným způsobem před vlastním uskutečněním objednávky upozorněn a má možnost se s nimi seznámit. Prodávající má právo odmítnout objednávku,pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit za zboží .Zákazník musí před odesláním objednávky uvést úplnou platnou adresu,email a telefoní číslo. Potvrzením objednávky se zákazník zavazuje k odebrání zvoleného zboží a k uhrazení příslušné částky. Zákazník má právo stornovat objednávku do 24 hodin od objednání zboží. Objednávku lze stornovat buď telefonicky nebo emailem.

V případě nevyzvednutí zásilky kupujícím a jejímu následnému vrácení si dodavatel sjednává právo účtovat smluvní pokutu ve výši 500,- Kč a dále zaplacení poštovného a balného. Tato smluvní pokuta bude postoupena k vymáhání advokátní kanceláři. Kupující má právo písemně požádat o opětovné zaslání zásilky do 7 dnů od prvního neúspěšného pokusu o doručení a za předpokladu, že dojde k převzetí bude smluvní pokuta prominuta, celková cena zásilky bude pouze navýšena o cenu poštovného dle platného ceníku.

PLATBA A DOPRAVA 

Zákazník obdrží potvrzení objednávky, automatický email , že jeho objednávka byla přijata.

 Ihned až budu online, osobně zasílám email s částkou k úhradě + poštovné a informace k platbě.

Po připsání peněz na účet Vás budu informovat zprávou o stavu Vaší objednávky.

 

DOPRAVA

ČESKÁ POŠTA  - DOBÍRKY -    z důvodu neustálého nedoručování zásilek na dobírku, jsem byla nucena tuto službu z mojí nabídky vyřadit.

                      - PLATBA PŘEDEM NA ÚČET - obyčejný dopis bez podacího lístku, neručím za ztrátu :  25 kč

                                                               - doporučený dopis , pojištěno na 780 kč, výška max 5cm,  55 kč

                                                                 (nelze poslat panenku v krabici)

 

                                                               - doporučený balík, pojištěno do 780 kč , dodání trvá několik dní , 80 kč

                                                               - cenný balík do ruky, pojištěno na cenu balíku, dodání 1-2 dny, 115 kč

 

PŘEPRAVNÍ SLUŽBA DPD -  DOBÍRKA 145 kč, rychlé dodání 1-2 dny

                                        PLATBA PŘEDEM NA ÚČET  130 kč,  rychlé dodání 1-2 dny

 

OSOBNÍ ODBĚR - je možný ,ale pouze pouze při platbě předem na účet  - Vzhledem k tomu že náš e-shop od 1.3.2017 

                            nepodléhá evidenci EET ,nepřijímám žádné platby v hotovosti ani kartami.

**************************************************************************************************************************

DPD velmi doporučuji . Přijde Vám sms a také oznámení emailem, balíček přivezou až k Vám domů , termín si můžete domluvit s kurýrem DPD.

Po mých zkušenostech můžu říct , že jsou levnější , rychlejší a spolehlivější než Česká pošta.

Balíčky odesílám několikrát týdně. Pokud spěcháte (svátky, narozeniny) , napište mi to prosím do zprávy pro příjemce :-)

 REKLAMACE  Na základě zákona č. 367/2000 Sb. má zákazník právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží . Zboží nesmí vykazovat známky použití, nesmí být jakkoli poškozeno, musí být vráceno v originálním obalu. Pokud bude zboží v naprostém pořádku vrátím Vám na účet částku za zboží, ale bez poštovného.

ZÁRUČNÍ DOBA je 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady nevztahuje se na opotřebování běžným užíváním, na vady způsobené nešetrným zacházením nebo chybnou manipulací.

Prohlášení o ochraně osobních dat
Všechny Vámi uvedené údaje podléhají ustanovením z.č. 101/2000 Sb ., Zákona o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších novel a slouží pouze pro zaslání objednaného zboží a pro snadnou komunikaci se zákazníkem.
Tyto Obchodní podmínky jsou v platnosti od 1.ledna 2011
 

UPOZORNĚNÍ - výrobky nejsou vhodné pro děti do 3 let.